دوج کوین طوفان به پا کرد

شاخص مورد نظر در اینجا «حجم معاملات» است که مقدار کل روزانه یک ارز دیجیتال معین را که در بلاکچین معامله می‌شود، اندازه‌گیری می‌کند. وقتی ارزش این معیار بالا باشد، به این معنی است که تعداد زیادی از کوین‌های مورد نظر در حال حاضر در شبکه جابه‌جا می‌شوند. چنین روندی می‌تواند نشانه‌ای از حضور فعال معامله‌گران در بازار باشد. از سوی دیگر، مقادیر پایین شاخص حاکی از آن است که آن دارایی در حال حاضر مقدار کمی از فعالیت را مشاهده می‌کند. این نوع روند نشان می‌دهد که علاقه زیادی به آن کوین در بین سرمایه‌گذاران عمومی وجود ندارد.

نمودار زیر، روند حجم معاملات برخی از بزرگ‌ترین دارایی های بازار (از جمله دوج کوین) را در هفته گذشته نشان می‌دهد: همان‌طور که مشاهده می‎شود، حجم معاملات دوج کوین طی روز گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. دلیل اصلی این افزایش به نظر می‌رسد رالی شدیدی است که این میم کوین در این دوره دیده است؛ جایی که از تمام دارایی‌های برتر دیگر بهتر عمل کرده است.

معمولاً، سرمایه‌گذاران چنین اقدام شدید قیمتی را هیجان‌انگیز می‌دانند؛ بنابراین غیرمنتظره نیست که پس از این افزایش اخیر، جذب ارزهای دیجیتال شوند.

سطوح فعلی حجم معاملات DOGE بالاترین سطح از هفته اول آوریل، حدود ۱۶ هفته پیش، است. چنین افزایش علاقه‌ای به این میم کوین می‌تواند یک تحول مثبت برای پایداری رالی باشد؛ زیرا تعداد زیادی از معامله‌گران باید برای تأمین سوخت ثابت مورد نیاز این حرکت‌ها حضور داشته باشند.

در زمان نگارش این خبر، دوج کوین در محدوده قیمتی ۰.۰۷۸ دلار معامله می‌شود و در هفته گذشته ۱۲ درصد رشد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *